Najlepszy weterynarz - Otwock i okolice

Profilaktyka

Profilaktyka weterynaryjna jest niezwykle istotna w życiu naszych czworonożnych przyjaciół.  Prawidłowo przeprowadzona zapewni zdrowie i pozwoli uniknąć chorób czy innych dolegliwości. W naszym gabinecie w Otwocku, weterynarz udzieli Państwu wszelkich informacji na temat odrobaczania i szczepień młodych jak i starszych zwierząt. Wykonujemy szczepienia zasadnicze przeciw wściekliźnie oraz dodatkowe przeciw innym chorobom zakaźnym. Jakie szczepienia wykonać i kiedy doradzi Państwu nasz lekarz weterynarii.

Posiadamy również najskuteczniejsze na rynku środki przeciw pchłom i kleszczom. Zachęcamy do ich stosowania w celu uniknięcia niesamowicie groźnych chorób odkleszczowych. Warto zwrócić uwagę, że Otwock i okolice, jest obszarem szczególnie podatnym na występowanie kleszczy. Więcej informacji na temat profilaktyki na naszym blogu prowadzonym przez naszego weterynarza (kleszcze jesienią, kleszcze na przedwiośniu, kleszcze u kota).

Co do profilaktyki to pamiętajmy jeszcze, że bardzo ważne w przypadku zwierząt starszych jest co roczne kontrolne badanie krwi, które pozwoli monitorować stan pacjenta nim objawy choroby się pojawią.

 
Powered by: unstudio.pl