Otwock Weterynarz

O nas

Animal Home - kameralny przyjazny gabinet

Gabinet weterynaryjny Animal Home w Otwocku powstał z myślą o niesieniu pomocy naszym małym przyjaciołom. Z troską i oddaniem podchodzimy do każdego pacjenta. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych podopiecznych jest dla nas sprawą najważniejszą.

Głównym weterynarzem i zarazem właścicielką jest Dorota Szymankiewicz. Weterynarz z długoletnim stażem ciągle podnoszący swoje kwalifikacje za pośrednictwem licznych kursów z zakresu m.in dermatologii, okulistyki i innych dziedzin. Ponadto bierze kilka razy w roku udział w międzynarodowych konferencjach weterynaryjnych.

Nasza Pani weterynarz ukończyła studia na wydziale medycyny weterynaryjnej w Warszawie w 2012 roku. Swoje doświadczenie zdobywała w lecznicach na terenie Warszawy. Kolejnym krokiem w jej praktyce było założenie własnego gabinetu w rodzinnym mieście Otwock.

Zakres usług

Profilaktyka

Profilaktyka weterynaryjna jest niezwykle istotna w życiu naszych czworonożnych przyjaciół. Prawidłowo przeprowadzona zapewni zdrowie i pozwoli uniknąć wielu chorób.

Diagnostyka laboratoryjna

W gabinecie pobieramy krew i dzięki współpracy z referencyjnymi laboratoriami wykonujemy badania morfologiczne i biochemiczne. Badamy również mocz i kał.

Konsultacje żywieniowe

W gabinecie doradzimy Państwu jaką karmę dobrać dla psa lub kota w zależności od jego wieku i potrzeb. Możemy zamówić specjalistyczną karmę na Państwa życzenie.

Zabiegi chirurgiczne

Po wcześniejszym umówieniu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej : zabiegi układu moczowo-płciowego, zabiegi onkologiczne, układu pokarmowego a także skóry i jej powłok.

Chipowanie i Paszporty

W gabinecie możecie Panstwo zaczipować psa i wyrobić paszport, który jest niezbędny do podroży na terenie UE i poza nią. Dane przesyłamy do bazy Safe Animal.

Higiena stomatologiczna

Doradzimy jak dbać o higienę jamy ustnej naszych pupili. Prowadzimy sprzedaż preparatów do czyszczenia zębów i wykonujemy wykonać sanację jamy ustnej.

 
Powered by: unstudio.pl